Tantrická, relaxačná a skvelá nuru masáž

Autor: Matúš Eduard Novák | 27.7.2016 o 18:50 | Karma článku: 2,54 | Prečítané:  801x

Prinášam Vám zaujímavý článok, ktorý som napísal. Je skôr pre dospelých a dúfam, že sa dozviete nové veci, ktoré sa Vám niekedy zídu.

Tantra masáž

Pôvodne šlo pri tantrických masážach o intímny rituál, ktorý mal mať predovšetkým spirituálny a liečivý význam. Tantrická masáž je v komerčnej sfére učením neotantry, ktorá spája sexualitu a spiritualitu.

Tantra masáž a teda aj tantrické centrá si veľa ľudí míli s erotickými salónmi. Medzi tantrickou masážou a erotickými službami je ale jeden dôležitý rozdiel a to zámer, s akým sa vykonáva. Kým v erotických salónoch ide o fyzické uspokojenie zakončené vyvrcholením, pri tantrickej masáži je zámerom budovanie energie, uvoľnenie organizmu, pomalé navodzovanie vzrušenia relaxačnou hudbou, tlmeným osvetlením a vôňami. Masér/ka klienta najprv hladí po rukách, hlave, vlasoch, prehrieva telo prikladaním teplých uterákov či špongií a následne pristupuje k olejovej masáži. Jemnými dotykmi stimuluje každý kúsok tela, od nôh až po hlavu a okrem rúk môže používať aj rôzne pomôcky, ako napríklad vtáčie pero.

Zásadným rozdielom medzi klasickou masážou a tantrickou masážou je úplná nahota. Tantrici berú nahotu ako ľudskú prirodzenosť, no v tantrických centrách dávajú zákazníkom na výber či chcú byť úplne nahí a či o ktoré procedúry majú záujem. Masér/ka musí mať absolútny rešpekt pred klientom, pretože je to jedno z hlavných pravidiel tantry. Preto sa neobávajte, je to len bežná vec.
Skôr než začne masáž, klientovi sa vysvetlí ako bude procedúra prebiehať a dohodne si s ním hranice, za ktoré je klient ochotný ísť. Je to celotelová masáž, to znamená, že sa nevyhýba ani intímnym partiám, kde je jedno z dôležitých miest životnej energie, preto súčasťou masáže môže byť na konci aj vyvrcholenie. Čiže ak klient súhlasí, pokračuje masáž aj do oblasti intímnych partií.

Mnoho tantrických centier sa venuje rôznym druhom masáží, prípadne rôznym kurzom, seminárom či výukou. Tantra masáže majú množstvo podôb a typov. Sú zvlášť určené buď pre mužov, pre ženy alebo dokonca aj naraz pre páry. Intímne masáže ako Lingam a Joni, Veľký Tach (big Draw), partnerské masáže, dokonca poradňa ako sa stať lepším milencom či milenkou. Veľmi zaujímavý a liečivý spôsob je mapovanie vagíny. Slúži aj ako pomoc ženám, ktoré majú určitý psychický blok z rôznych dôvodov zo svojho života. Žena sa uvoľní  a môže jej to odbúrať stres či strach. Bežné sú už aj tzv. čokoládové masáže, kde určite ženy ocenia mimo toho, že budú poliate čokoládou to, že čokoláda má dobrý účinok na pokožku, ktorú omladzuje a vyhladzuje.

Niečo pre páry

Táto masáž dokáže pomôcť aj v intímnom partnerskom živote, či už ho považujú za uspokojivý alebo ak majú pocit, že im to v spálni už nefunguje ako kedysi. Ako som spomínal, niektoré tantrické centrá majú vo svojich službách aj rôzne semináre, výuky či kurzy, ktoré sa zaoberajú práve aj pomocou pre páry.

Koľko stojí tantrická masáž?

Tantrickú masáž je dobré absolvovať iba v overených centrách, kde sú aj kvalifikovaní zamestnanci. V takých centrách môže jedna masáž vyjsť už aj od 50 eur, ale je to veľmi subjektívne vzhľadom na kvalitu, polohu a úspešnosť centra. To samozrejme neznamená, že kvalitné centrum nemôže byť lacné!

 

Nuru masáž

Tieto druhy masáží sú veľmi podobné práve tým tantrickým, ktoré som spomínal vyššie. Pri takýchto masážach sa používa špeciálny gél, ktorý je na Nuru masáž aj určený pre lepšie kĺzanie po tele. Týmto gélom je natretý aj zákazník alebo zákazníčky a aj profesionál, ktorý Vám túto masáž robí. V angličtine je taktiež označovaná ako „body-to-body“ masáž, alebo „body slide“ masáž.

Robí sa na nafukovacom matraci s nepriepustným povrchom pre lepší pocit, ale nie je vylúčený ani žiadny iný materiál, ktorý sa dobre kĺže. Pred samotnou masážou je dobré keď je fľaštička gélu ponorená do teplej vody v miske, ktorú je vhodné položiť k hlave toho, kto bude masírovaný. Rovnako ako tantrická masáž, aj  táto končí vyvrcholením, teda ejakuláciou. Predchádza tomu proces stimulácie intímnych partií avšak sú povolené len letmé dotyky masérky. U mužov toto trenie a pomalé pohyby masérky kĺzajúce sa po tele toho druhého spôsobujú rozkoš. Prichádza hlboký zážitok a vzrušenie, taktiež pocit relaxu a uvoľnenia sa, keďže sa týmto prekrvuje svalstvo aj pokožka. Pre lepšie pocity je dobré aj navodenie atmosféry aká sa páči len a len Vám. To môže znamenať tlmené svetlo, sviečky, príjemná hudba. Je to len na Vás a na Vašej fantázií.

Treba znova poznamenať, že pri tejto masáži nejde v žiadnom prípade o sex, či už klasický alebo orálny. Všetko je to masérske umenie s príjemným konečným pocitom uvoľnenia. Cena takejto masáže môže byť od 50 eur na hodinu a strop nie je úplne presný. Záleží samozrejme na mieste kde Vám masáž spravia, no nie je dobré ísť k nekvalifikovaným masérkam a vyhýbať sa podobným salónom, pretože nakoniec môžete skončiť inak ako s pocitom relaxácie.  Nuru gél je dokonca tak skvelý, že Vám stačí sa po masáži len osprchovať a nezanechá na Vás žiadne škvrny alebo iné náznaky oleja.
 

Relaxačná masáž

Môžeme ju taktiež pomenovať ako masáž zmyslovú. Snaží sa nežnými, ale zato intenzívnejšími dotykmi rúk po Vašom tele. Masérka sa snaží o uvoľnenie celého tela ako je to aj pri klasických masážach. Pri tejto je celá procedúra zakončená masážou vášho lingamu, čo je mužské pohlavie. Skúsená masérka musí dôkladne prechádzať rukami po tele a rozkroku aby Vám navodila relaxačný pocit. Bežne sa stáva, že sa táto masáž zakončí ručným vyvrcholením, ktorému taktiež predchádza stimulácia určitých bodov. Akých? Samozrejme ide o body na penise a vonkajšej prostate, ktoré je nutné stimulovať čo najpresnejšie.

Môže tu byť opäť podobnosť s tantrickou masážou či dokonca s Nuru masážou, kde sa kladie dôraz najmä na duchovné cítenie. Táto masáž sa ale zameriava práve na opačný spôsob a to na fyzické uvoľnenie a vzpruch na psychickej, ale najmä tej fyzickej úrovni.

Účinky môžu byť rôzne. Myslím, že je jasné, že pri takejto masáži sa uvoľňuje najmä stres a prípadné psychické problémy. Psychika sa dostáva opäť do kondície a regeneruje sa celý Váš organizmus. Pri väčšine masáži ide vrátane rôznych stimulácií aj o zlepšenie krvného obehu a uvoľnenie stuhnutých svalov na celom tele. Netreba hovoriť, že podobné masáže podporujú Vaše libido a zvyšujú tým u Vás pocit vzrušenia. Pri tejto masáži ako ani k predošlým dvom nedochádza k sexu, pretože sa jedná len o masáž a nie rôzne „šarlatánske“ spôsoby prejavu tohto remesla. Pohlavný styk je teda výslovne zakázaný. Cena je veľmi podobná predošlým masážam, kde za jednu hodinu môžete zaplatiť od 60 eur, takže 20 minút času vyjde na 20 eur.

Stačí sa už len rozhodnúť pre jednu z týchto troch masáží a neváhať ich vyskúšať. Nejde o podvádzanie ak ste vo vzťahu, ide len o uvoľnenie Vášho tela. Samozrejme tu ale tiež fungujú partnerské masáže, takže sa nemusíte báť prísť ani s Vašou polovičkou. Veľa šťastia.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Bitkári v škole v Demandiciach skončili, spolužiaci naďalej pykajú

Žiaci z obcí Lontov a Ipeľský Sokolec naďalej chodia do Demandíc, hoci si musia preplácať cestu sami.

EKONOMIKA

Diskriminácia, sťažujú sa veriaci na nový poplatok za sobáš

Za cirkevný sobáš sa doteraz matričný poplatok neplatil.


Už ste čítali?